Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Administracja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Administracja. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 lipca 2018

Wielkie otwarcie!

Ah... witajcie wszyscy!
Mogę uznać ten blog za....
Moment, moment. Tylko przywitanie i otwarcie? A gdzie jakieś podziękowania za ciężką prace? Gdzie jakieś zaproszenia? No gdzie?
Ah.. No tak. Dzięki za przypomnienie. A więc... Za nim przejdę do konkretów bardzo chciałabym podziękować w imieniu własnym oraz twórczyni bloga wszystkim króliczkom, którzy pomagali nam przy tworzeniu artów wczoraj w nocy oraz króliczkowi, które zrobił ich ,,pierwotne" wersje. Chciałabym też podziękować Yuki przez która chyba najbardziej się w to angażowała i jej ,,siostrze" która podoła wymaganiom właścicielki. Dziękujemy też pewnej Prędze, która też zrobiła dwa arty, a teraz bierze się za poprawianie jakże ,,pięknej" mapy zrobionej przeze mnie... a raczej przez założycielkę tego bloga, bo ja tu jestem tylko jako maskotka, ale to nie ważne. 
No i oczywiście zapraszamy was do dołączenia oraz tworzenia z nami naszej króliczej rodzinki.

A teraz.... Chyba to na co wszyscy czekali... Uwaga...
BLOG ZOSTAJE OFICJALNIE OTWARTY!
No dzięki Jesepo. Ja miałam to powiedzieć.
Ups... Sorki Cetsu.

środa, 18 lipca 2018

Witaj!

Witaj przybyszu!

Jeśli tutaj trafiłeś, to pewnie przez omyłkę.
Na razie blog jest jeszcze zamknięty, ale zapraszam do obejrzenia wszystkich zakładek. Może zdecydujesz się dołączyć?

Data otwarcia: 30.07.2018
Szamanka Bajkowe Szablony